רוצים להרגיש רזים בבוקר?
הפחיתו את הכמות שאתם אוכלים בלילה.
החליטו שלא אוכלים אחרי ארוחת הערב שום דבר!
למרות ההנאה שבאכילה מאוחר, זה פוגע בדיאטה! 

 

 
 
 
 
 

שווה טעימה- חדש על המדף!!! אפריל 2011


3 מוצרים חדשים שעלו על המדף בחודש אפריל: פסטרמה, קורנפלקס ללא גלוטן וגבינת לבנה חדשה דלת שומן. בדקתי ואהבתי!
קונפיטורה.jpg

תגיות: תנובה, תלמה, שטראוס, שומן, קורנפלקס, פסטרמה, פחמימות, סידן, טעים, חלבון, חדש, השמנה, הרזיה, דיאטה, גבינה, בריאות, אוכל
 

פסטרמה "אישי-דק" של תנובה

 

מוצר חדש (2011) שיצא מבית תנובה הוא המארז האישי של פרוסות פסטרמה דקות. אני באופן אישי ניסיתי "פסטרמה הודו על גחלים". האריזה מכילה 120 גרם של פרוסות דקיקות של פסטרמה. רק 1% שומן ו-19.2 גרם חלבון לאריזה (16 גרם חלבון ל-100 גרם). אריזה אחת היא פיתרון נהדר כתחליף קל וטעים לארוחת צהרים או לשילוב בכריכים ליום ארוך מחוץ לבית. מתאים מאד כאשר רוצים לספק לגוף חלבון איכותי דל בשומן. 108 קלוריות באריזה (89 קלוריות ל- 100 גרם) מתאימה מאד לכל מי ששומר על תפריט דל קלוריות (פחות קלוריות מיוגורטים וחטיפי אנרגיה רבים הנמצאים בשוק). בקיצור, שווה מאד לטעום.

 

 

קורנפלקס ללא גלוטן של תלמה

 

תלמה יצא לאחרונה (2011) עם מוצר חדש המיועד לחולי צליאק (אלרגיה לחלבון הגלוטן).  מדובר על מוצר בשם "קורנפלקס, פתיתי תירס ללא גלוטן". הוא מגיע באריזה צהובה שמאד מזכירה את האריזה המקורית של דגני הבוקר "אלופים" של תלמה. בהשוואה לקורנפלקס "אלופים" הפתיתים קטנים יותר, כהים יותר ופריכים יותר. הערכים התזונתיים די דומים לקורנפלקס המקורי עם פחות מ-2% שומן. הטעם שונה מדגני הבוקר המוכרים מסדרת "אלופים", אך בהחלט עונה על הציפיות של ילדים שניסו והמשיכו לבקש עוד. מכאן, שהוא מתאים מאד לילדים עם צליאק וגם למבוגרים בדיאטה שרוצים לשלב קורנפלקס דל שומן בתפריט, ללא קשר לצליאק.

 

 

גבינת לבנה 5% של שטראוס

 

למי שנמאס מהטעם השגרתי של הגבינות הלבנות, יכול להנות מהלבנה החדשה של שטראוס עם 5% שומן בלבד. בהתחשב באחוזי השומן הנמוכים, מדובר בגבינה עם הרבה טעם ונוכחות שיכולה לשדרג כל כריך ולהשתלב נהדר בארוחת בוקר ישראלית (גם בערב). תכולה של 95 קלוריות ל- 100 גרם ועם 9 גרם חלבון היא עומדת בקו הראשון עם שאר הגבינות והקוטג'ים. חבל קצת שכמות הסידן רק 95 מ"ג ל-100 גרם (אנחנו מכירים כבר גבינות רכות יותר עשירות מבית שטראוס), אך גם כך ניתן לקבל כמות יפה של סידן בכל כף. לשדרוג: הוסיפו כפית שמן זית (5 גרם שומן ותוספת של 45 קלוריות) עם זעתר משובח, וקבלתם טעם ישראלי חזק ואיכות שמשתלב בכל דיאטה.

buttom.jpg